Αγώνας 24,2 χιλ - Συμμετοχές 2019

ΜΟΝΟΠΑΤΙ  ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ  2019  -  21  Απριλίου
ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ   -  Αγώνας  24,2 χιλ

  Ολοκληρωμένες εγγραφές με διακαίωμα συμμετοχής στον αγώνα.

α/α ΕΠΩΝΥΜΟ  / LAST NAME ΟΝΟΜΑ / FIRST NAME

Ολοκλήρωση

Εγγραφής

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ  ΦΥΛΟ / SEX ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΧΟΡΗΓΟΣ CLUB/SPONSOR
1 ΑΛΑΦΡΟΠΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20-Φεβ 1992 Α ALOTEK ΑΕ
2 ΖΗΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20-Φεβ 1980 Α FITGARAGE
3 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20-Φεβ 1958 Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
4 ΚΑΡΑΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 20-Φεβ 1979 Α CFNZ
5 ΒΟΥΤΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 21-Φεβ 1977 Α
6 ΦΟΡΤΆΤΟΣ  ΑΝΤΏΝΗΣ  21-Φεβ 1970 Α Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 
7 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 21-Φεβ 1979 Α TRIANGLE
8 ΛΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21-Φεβ 1970 Α GLYFADA RUNNERS
9 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21-Φεβ 1973 Α ΔΡΟ.ΠΑ
10 ΚΑΡΟΚΗ ΑΝΝΑ 22-Φεβ 1980 Γ ALLTERRAINRUNNERS
11 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 22-Φεβ 1978 Α
12 ΜΑΡΊΝΟΣ  ΤΆΣΟΣ  22-Φεβ 1972 Α
13 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 22-Φεβ 1966 Α
14 ΔΑΛΛΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ  23-Φεβ 1986 Α ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΕΎΒΟΙΑΣ 
15 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 23-Φεβ 1981 Α
16 ΚΕΪΒΑΝΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 24-Φεβ 1978 Γ
17 ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25-Φεβ 1985 Α
18 ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ ΝΟΤΗΣ 25-Φεβ 1983 Α
19 ΤΕΣΚΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ  25-Φεβ 1991 Α
20 ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 25-Φεβ 1968 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21 ΝΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 26-Φεβ 1971 Α
22 ΤΕΝΤΟΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 26-Φεβ 1970 Α ΧΕΛΩΝΕΣ
23 ΡΟΎΣΣΟΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ  26-Φεβ 1975 Α RUN&FUN
24 ΚΑΠΟΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 26-Φεβ 1966 Α RUN&FUN
25 ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26-Φεβ 1971 Α ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΘΗΝΑ
26 ΤΣΑΚΆΛΟΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 26-Φεβ 1973 Α
27 ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 26-Φεβ 1978 Α
28 ΓΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26-Φεβ 1976 Α ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΎ - ΠΑΠΆΓΟΥ
29 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28-Φεβ 1973 Α ALL TERRAIN RUNNERS
30 ΑΓΓΕΛΌΠΟΥΛΟΣ ΠΈΤΡΟΣ 28-Φεβ 1975 Α ΚΑΜΑΤΕΡΌ
31 ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 28-Φεβ 1980 Α KASIMIS-ΣΚΥΡΟΣ
32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1-Μαρ 1964 Α ΣΑΦΑΝΣ
33 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1-Μαρ 1963 Α ANEXARTHTOS
34 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1-Μαρ 1966 Α
35 ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2-Μαρ 1979 Α VOULIAGMENH
36 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4-Μαρ 1968 Α THE RUNNER'S PROJECT
37 ΓΙΑΛΙΔΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ 4-Μαρ 1982 Α
38 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4-Μαρ 1981 Α
39 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4-Μαρ 1973 Α
40 ΦΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4-Μαρ 1984 Α QUATTRO CHEMICALS
41 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 5-Μαρ 1962 Α ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
42 ΒΟΥΡΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5-Μαρ 1979 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43 ΔΑΛΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 5-Μαρ 1977 Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
44 ΔΑΝΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6-Μαρ 1981 Α
45 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 6-Μαρ 1969 Α
46 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7-Μαρ 1980 Α ΤΡΑΧΙΝΑ
47 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 7-Μαρ 1976 Α ΣΔΥΑ
48 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 8-Μαρ 1978 Α
49 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 8-Μαρ 1977 Α
50 ΚΑΠΟΥΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11-Μαρ 1974 Α
51 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 12-Μαρ 1974 Α FREE RUNNERS
52 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ  12-Μαρ 1980 Γ
53 ΣΑΚΚΆΣ ΘΩΜΆΣ 12-Μαρ 1974 Α ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
54 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13-Μαρ 1981 Α NEA MAKRI RUNNERS & BIKERS
55 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 13-Μαρ 1989 Α NEA MAKRI RUNNERS & BIKERS
56 ΣΟΥΛΟΥΝΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 13-Μαρ 1972 Α
57 ΚΟΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13-Μαρ 1973 Α
58 ΚΑΠΕΤΑΝΆΚΗ ΘΆΛΕΙΑ 14-Μαρ 1977 Γ
59 ΦΛΩΡΟΣ  ΝΊΚΟΣ  14-Μαρ 1975 Α ΚΑΡΔΙΆ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΎ 
60 ΚΑΠΕΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 14-Μαρ 1969 Α
61 ΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14-Μαρ 1969 Α
62 ΚΟΚΟΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 14-Μαρ 1979 Α
63 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 14-Μαρ 1980 Α SPORTCAMP
64 ΚΟΎΤΣΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 15-Μαρ 1981 Α ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
65 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 15-Μαρ 1964 Α PATHRUNNERS
66 ΤΑΧΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 15-Μαρ 1978 Α
67 ΣΤΑΜΟΎΛΗΣ  ΗΛΊΑΣ  15-Μαρ 1980 Α KASIMIS TRAINING 
68 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15-Μαρ 1985 Α PLANET FITNESS
69 ΚΡΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17-Μαρ 1974 Α MUSTUKULURU TRAIL TEAM
70 ΑΡΚΊΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19-Μαρ 1979 Α ATHLETICS - GUIDANCE
71 ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ  ΕΛΕΝΗ  20-Μαρ 1969 Γ THE RUNNERS PROJECT
72 ΛΥΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 20-Μαρ 1979 Α ALL TERRAIN RUNNERS
73 ΑΛΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 20-Μαρ 1970 Α RUNNERS PROJECT
74 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΤΑΚΗΣ 20-Μαρ 1973 Α
75 ΧΑΛΙΑΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 21-Μαρ 1980 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
76 ΒΥΖΑΝΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 21-Μαρ 1972 Α
77 SCHNEIDER CHRISTOPH 21-Μαρ 1978 Α
78 ΕΛΡΑΝΤΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21-Μαρ 1984 Α
79 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ 23-Μαρ 1970 Α TIMBERTRAIL.GR
80 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25-Μαρ 1972 Α MUSTUKULURU TRAIL TEAM
81 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25-Μαρ 1971 Α
82 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 26-Μαρ 1969 Α LA SPORTIVA TEAM GREECE
83 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 26-Μαρ 1954 Α ΠΟΝΤΙΟΣ
84 ΣΠΑΝΟΥΔΆΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 26-Μαρ 1972 Α MUSTUCULURU RUNING TEM
85 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 26-Μαρ 1975 Γ
86 ΦΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 26-Μαρ 1968 Α ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
87 ΤΟΜΠΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 26-Μαρ 1975 Α WIND RUNNING TEAM
88 ΚΑΝΟΥΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 26-Μαρ 1985 Γ ΑΚΟΛ/GET FIT ITEA - MYATHLETE
89 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26-Μαρ 1966 Α ALIARTISTAS
90 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 26-Μαρ 1979 Α
91 ΣΑΓΡΕΔΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 26-Μαρ 1966 Α THE RUNNERS PROJECT
92 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26-Μαρ 1984 Α SALOMON HELLAS
93 ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 26-Μαρ 1954 Α ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑΣ
94 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26-Μαρ 1990 Α
95 ΓΟΥΒΑΙΛΗΣ ΚΥΡΙΆΚΟΣ 27-Μαρ 1985 Α ΧΑΛΚΙΔΑ
96 ΤΣΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 27-Μαρ 1973 Α ΤΡΑΧΙΝΑ
97 ΓΟΥΒΑΪ́ΛΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 27-Μαρ 1981 Α URSA TEAM/CHRONOLOG
98 ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 27-Μαρ 1969 Α
99 ΠΡΙΦΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 27-Μαρ 1976 Α
100 ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27-Μαρ 1974 Α
101 ΝΙΚΟΛΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 27-Μαρ 1974 Α MRT
102 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 27-Μαρ 1983 Α CROSSFIT CHALANDRI
103 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ  ΒΑΓΓΕΛΗΣ 27-Μαρ 1971 Α ALIARTISTAS
104 ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 27-Μαρ 1957 Α ΠΑΛΛΗΝΙΟΙΔΡ ΔΡΟΜΕΙΣ
105 ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 28-Μαρ 1979 Α ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
106 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 28-Μαρ 1971 Α ΠΕΥΚΗ-ΑΘΗΝΑ
107 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28-Μαρ 1978 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
108 ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 28-Μαρ 1987 Α ARKALOS
109 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 28-Μαρ 1963 Α ZOULOUBINOS
110 ΒΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 28-Μαρ 1963 Α
111 ΤΣΑΜΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 29-Μαρ 1975 Α
112 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 29-Μαρ 1979 Α ΛΑΜΙΑ
113 ΔΑΛΔΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 29-Μαρ 1980 Α ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΜΠΑΡΛΟΥ
114 ΝΤΕΛΉΣ ΗΛΊΑΣ 29-Μαρ 1977 Α AMOS RUNNING TEAM
115 ΜΑΡΙΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 29-Μαρ 1976 Α
116 NAEGELE GABI 29-Μαρ 1964 Γ PATH RUNNERS
117 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-Μαρ 1963 Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
118 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30-Μαρ 1969 Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
119 ΚΥΡΙΑΚΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 31-Μαρ 1970 Α ΛΙΒΑΔΕΙΑ
120 ΦΛΩΡΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 31-Μαρ 1981 Α
121 ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΙ  ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ  1-Απρ 1996 Α DRC_ATHENS
122 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1-Απρ 1971 Α
123 ΣΙΦΝΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1-Απρ 1965 Α
124 ΤΣΙΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1-Απρ 1992 Α  - 
125 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1-Απρ 1970 Α LAU - LAU TEAM
126 ΨΑΛΤΗ ΜΑΡΙΑ 1-Απρ 1978 Γ allterrainrunners-ΦΑΠΕΡΛΕ
127 ΛΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1-Απρ 1979 Α ΦΑΠΕΡΛΕ
128 ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ ACHILLES 1-Απρ 1970 Α COSMOTE
129 ΘΕΟΔΩΡΌΠΟΥΛΟΣ ΚΏΣΤΑΣ 2-Απρ 1972 Α ΔΡΟΜΕΊΣ ΠΆΡΚΟΥ ΤΡΊΤΣΗ ΜΟΥΣΤΟΥΚΟΥΛΟΥΡΟΥ
130 ΚΟΤΡΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2-Απρ 1974 Α THE RUNNERS PROJECT
131 ΝΕΤΖΙΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2-Απρ 1985 Α
132 ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2-Απρ 1971 Α ΣΑΦΑΝΣ
133 ΚΑΡΎΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2-Απρ 1992 Α MYATHLETE - CHOZEN TEAM
134 ΑΛΕΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2-Απρ 1977 Γ ΣΑΦΑΝΣ
135 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2-Απρ 1974 Α
136 ΜΠΟΎΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2-Απρ 1978 Α ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΩΝ Ν. ΛΆΡΙΣΑΣ
137 ΜΠΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2-Απρ 1961 Α SCORDO TEAM
138 ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2-Απρ 1973 Α ΛΑΜΙΑ
139 ΜΠΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3-Απρ 1969 Α NOSIS TEAM
140 ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3-Απρ 1996 Α BALIOTIS.NATURE TRAIL
141 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 3-Απρ 1986 Α ATHINA
142 ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3-Απρ 1970 Α ALIARTISTAS RUNNING TEAM 
143 ΛΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3-Απρ 1983 Α
144 ΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3-Απρ 1982 Α -
145 ΘΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3-Απρ 1971 Α ΟCYGEN FITNESS
146 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3-Απρ 1981 Α ALIARTISTAS
147 ΠΑΝΤΑΖΉΣ  ΝΊΚΟΣ 3-Απρ 1981 Α ΝΟ RUNNERS 
148 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 3-Απρ 1967 Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
149 ΛΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3-Απρ 1979 Α ALL TERRAIN RUNNERS
150 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ  ΜΑΝΘΟΣ  3-Απρ 1972 Α
151 ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4-Απρ 1974 Α
152 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4-Απρ 1972 Α MYATHLETE - CHOZEN
153 ΓΙΑΝΝΟΎΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΉ 4-Απρ 1972 Γ Ĺ-CREW
154 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΊΟΥ  ΓΙΆΝΝΗΣ  4-Απρ 1977 Α ΑΠΟΛΛΩΝ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 
155 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 4-Απρ 1979 Α
156 ΒΛΆΣΣΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 4-Απρ 1988 Α
157 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4-Απρ 1979 Α NO RUNNERS
158 ΓΚΑΝΆΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 4-Απρ 1983 Α
159 ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΣΑΚΗΣ 4-Απρ 1965 Α ΣΔ ΒΟΛΟΥ
160 ΜΗΤΣΙΟΥ ΤΖΕΝΗ 4-Απρ 1968 Γ ΑΚΟΛ
161 ΛΑΜΠΡΟΥ ΗΛΙΑΣ 4-Απρ 1956 Α
162 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 4-Απρ 1981 Α MYATHLETE
163 ΑΝΔΡΕΆΚΟΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 5-Απρ 1984 Α ARKALOS
164 ΧΑΖΗΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 5-Απρ 1986 Γ ARKALOS
165 ΓΑΛΑΝΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  5-Απρ 1980 Α GALANIS  COACHING SERVICE 
166 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΗΣ 5-Απρ 1984 Α RUN365
167 ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 5-Απρ 1976 Α
168 ΛΑΓΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 5-Απρ 1979 Α
169 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 5-Απρ 1964 Α OUTDOOR RUNNING TEM
170 ΧΑΔΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 5-Απρ 1978 Α Γ Σ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
171 ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5-Απρ 1976 Α APOLON DITIKIS ATTIKIS
172 ΡΗΝΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ 5-Απρ 1979 Α
173 ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5-Απρ 1983 Α
174 ΚΑΡΥΟΦΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5-Απρ 1994 Α ΑΚΟΛ
175 ΠΛΟΥΜΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 5-Απρ 1979 Α GOJIBERRIES / ZELI
176 ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 5-Απρ 1979 Α VACUACTIV
177 ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5-Απρ 1976 Α ANTIKYRA RUNNER
178 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6-Απρ 1972 Α Α.Σ.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
179 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6-Απρ 1973 Α ΣΥΝΤΡΕΧΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
180 ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 6-Απρ 1979 Α NO RUNNERS
181 ΠΑΧΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6-Απρ 1972 Α
182 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ 8-Απρ 1992 Α
183 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 8-Απρ 1962 Α FREE RUNNES
184 ΔΕΪΜΕΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 8-Απρ 1984 Α FREE RUNNERS
185 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 8-Απρ 1960 Α FREE RUNNERS
186 HODAJ XHINI 8-Απρ 1981 Α FREE RUNNERS
187 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 8-Απρ 1964 Α SKOPAS T.R.TEAM - SAFANS - MARATHON CLUB
188 ΓΩΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  8-Απρ 1983 Α TENNISTAS
189 ΣΦΥΡΆΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8-Απρ 1982 Α VO2 MINIMUM
190 ΝΤΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 8-Απρ 1980 Α VO2 MINIMUM
191 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8-Απρ 1974 Α
192 ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8-Απρ 1967 Α Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
193 ΚΟΛΟΒΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ  8-Απρ 1969 Α ALIARTISTAS 
194 ΚΙΝΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8-Απρ 1970 Α
195 ΓΙΑΚΟΎΜΑΤΟΣ  ΓΙΏΡΓΟΣ  8-Απρ 1975 Α ATHLETES HOME 
196 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8-Απρ 1970 Α  ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ - MARATHON CLUB
197 ΣΚΟΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8-Απρ 1963 Α
198 ΚΑΡΑΛΉΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8-Απρ 1991 Α
199 ΑΛΕΞΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 8-Απρ 1982 Α
200 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8-Απρ 1972 Α
201 ΤΣΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8-Απρ 1962 Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
202 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 8-Απρ 1974 Α
203 ΦΩΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 9-Απρ 1981 Α IRON TEAM
204 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9-Απρ 1966 Α Σ Δ ΕΥΒΟΙΑΣ
205 ΜΠΑΛΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 9-Απρ 1962 Α ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ
206 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9-Απρ 1984 Α
207 ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9-Απρ 1978 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
208 ΔΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9-Απρ 1971 Α OROPOS RUNNING TEAM
209 ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ  ΣΠΎΡΟΣ  9-Απρ 1985 Α MY ATHLETE _CHOZEN TEAM _ΑΚΟΛ
210 ΓΚΟΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9-Απρ 1975 Α ΚΑΖΙΟΣ
211 ΖΩΓΡΆΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 9-Απρ 1970 Α LAU-LAU TEAM 
212 ΘΕΟΧΆΡΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 9-Απρ 1981 Α
213 ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9-Απρ 1983 Α ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
214 ΜΠΑΚΑΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  9-Απρ 1967 Α
215 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9-Απρ 1971 Α ALL TERRAIN RUNNERS
216 ΜΑΡΙΦΟΓΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 9-Απρ 1978 Α SKYFROG
217 ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 9-Απρ 1990 Α
218 ΤΟΜΠΡΟΣ ΛΕΩΝ 9-Απρ 1999 Α
219 ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 9-Απρ 1999 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
220 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 9-Απρ 1978 Α CHUCK NORRIS TEAM
221 ΚΑΡΑΦΙΛΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 9-Απρ 1980 Α OUTDOOR TRAINERS
222 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9-Απρ 1970 Α ΠΟΣΠ RUNNING TEAM
223 ΚΟΛΥΦΆ ΜΥΡΣΊΝΗ 9-Απρ 1979 Γ ΧΟΛΑΡΓΌΣ
224 ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9-Απρ 1968 Α FREE RENNERS
225 ΚΡΟΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9-Απρ 1999 Α
226 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9-Απρ 1962 Α ΔΡΙΣΚΟΣ 
227 ΤΣΙΑΚΊΡΗΣ ΑΝΝΊΒΑΣ 9-Απρ 1960 Α ONE STEP BEYOND_ENDURANCE TEAM 
228 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΎΛΟΥ ΣΟΦΊΑ 9-Απρ 1969 Γ ONE STEP BEYOND_ENDURANCE TEAM 
229 ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 9-Απρ 1982 Γ L-CREW
230 ΜΠΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 9-Απρ 1981 Α HALKIDA
231 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9-Απρ 1972 Α
232 ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 10-Απρ 1980 Α TRIANGLE
233 ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΤΕΛΙΟΣ 10-Απρ 1984 Α ALL TERRRAIN RUNNERS
234 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 10-Απρ 1974 Γ NEA
235 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 10-Απρ 1968 Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
236 ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10-Απρ 1973 Α ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
237 ΒΑΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10-Απρ 1973 Α YMITTOS RUNNERS 
238 ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 10-Απρ 1981 Α LOST RUNNERS
239 ΑΝΔΡΙΑΝΕΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10-Απρ 1970 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
240 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 10-Απρ 1973 Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
241 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 10-Απρ 1976 Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
242 ΔΟΎΒΡΗΣ ΦΏΤΙΟΣ 10-Απρ 1977 Α
243 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ  10-Απρ 1982 Α
244 ΜΑΤΑΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10-Απρ 1977 Α
245 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10-Απρ 1980 Α FREE_ARTEMIS_SORAS 
246 ΛΟΙΔΩΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 10-Απρ 1993 Α MY ATHLET CHOZEN TEAM
247 ΒΑΣΙΛΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10-Απρ 1979 Α GORGO RUNNERS
248 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 10-Απρ 1981 Α SNAIL RUNNING TEAM
249 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10-Απρ 1980 Α ΟΜΆΔΑ ΔΡΟΜΈΩΝ ΔΉΜΟΥ ΑΘΗΝΑΊΩΝ 
250 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10-Απρ 1978 Α DEPOT141BOX
251 ΠΑΝΑΡΊΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 10-Απρ 1990 Α MERRELL GREECE
252 CEJOVIC DRAGANA 10-Απρ 1967 Γ
253 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10-Απρ 1976 Α MERENDA TEAM
254 ΞΑΝΘΉ ΜΑΡΊΑ 10-Απρ 1991 Γ THE RUNNERS PROJECT
255 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 10-Απρ 1984 Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
256 ΜΟΥΤΖΟΎΡΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΉ 10-Απρ 1981 Γ ΓΟΡΤΥΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 
257 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 10-Απρ 1980 Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
258 ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 10-Απρ 1979 Α SALIGARIA
259 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 10-Απρ 1981 Α TREXANTIRIA RS
260 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10-Απρ 1967 Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
261 ΒΑΡΔΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 10-Απρ 1977 Α
262 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 10-Απρ 1974 Α ΤΡΑΧΙΝΑ
263 ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10-Απρ 1957 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
264 ΚΟΎΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10-Απρ 1985 Α ΠΕΖΟΠΟΡΟΙ ΔΑΔΙΩΤΑΙ - Α.Σ ΔΙΌΝΥΣΟΣ
265 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 10-Απρ 1990 Γ
266 ΒΟΣΥΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 10-Απρ 1966 Α SUNDAY STROLLERS
267 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10-Απρ 1975 Α ΑΑΔΕ - ΥΕΔΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
268 ΡΕΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 10-Απρ 1962 Α ΤΡΑΧΙΝΑ
269 ΗΛΙΑΔΗΣ  ΛΑΖΑΡΟΣ  10-Απρ 1979 Α NO RUNNERS
270 ΜΑΧΑΙΡΑ ΤΟΝΙΑ 11-Απρ 1971 Γ
271 ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11-Απρ 1969 Α
272 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ  ΛΟΥΚΆΣ  11-Απρ 1991 Α THE RUNNERS PROJECT
273 ΑΣΙΘΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11-Απρ 1968 Α NEVER GIVE UP
274 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 11-Απρ 1972 Α PROEDROS
275 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ  ΝΙΚΟΣ 11-Απρ 1962 Α ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
276 ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11-Απρ 1968 Α ΤΡΑΧΗΝΑ
277 ΚΑΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11-Απρ 1970 Α MUSTUKULURU TRAIL TEAM
278 ΜΠΕΚΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 11-Απρ 1966 Γ THIVA
279 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11-Απρ 1962 Α THIVA
280 ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΚΕΛΛΥ 11-Απρ 1967 Γ
281 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 11-Απρ 1975 Α
282 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 11-Απρ 1975 Α MUSTUKULURU TRAIL TEAM
283 ΛΕΩΝΙΔΟΥ VIKTOR OLOV 11-Απρ 1994 Α
284 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 11-Απρ 1968 Α ΕΥΚΛΗΣ
285 ΧΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11-Απρ 1965 Α
286 ΜΠΟΝΑΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 11-Απρ 1961 Α
287 ΔΙΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11-Απρ 1965 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ
288 ΧΑΝΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ 11-Απρ 1962 Α
289 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4-Απρ 1972 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
290 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4-Απρ
291 ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 6-Απρ 1969 Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
292 ΦΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11-Απρ 1960 Α N.IΩNIA
293 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 11-Απρ 1977 Α
294 ΧΡΥΣΙΚΌΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 11-Απρ 1980 Α
295 ΚΑΡΑΓΙΆΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 12-Απρ 1967 Α Α Κ Ο Λ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
296 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12-Απρ 1970 Α ALIARTISTAS
297 ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12-Απρ 1960 Α Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
298 ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 12-Απρ 1977 Γ SKYWOMEN RUNNING TEAM/ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ
299 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ 12-Απρ 1966 Α ΚΗΦΙΣΙΑ
300 ΡΑΠΤΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ  12-Απρ 1980 Γ SKY WOMEN RUNNING TEAM
301 ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12-Απρ 1968 Α
302 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12-Απρ 1969 Α
303 ΝΤΟΥΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 12-Απρ 1979 Α
304 ΡΩΜΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12-Απρ 1966 Α SUNDAY STROLLERS
305 ΚΑΡΆΛΗΣ  ΗΛΊΑΣ  12-Απρ 1996 Α LA SPORTIVA TEAM GREECE
306 ΒΕΝΕΤΣΙΆΝΟΣ  ΣΠΎΡΟΣ  12-Απρ 1974 Α
307 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12-Απρ 1987 Α
308 ΤΣΕΒΗΣ ΧΑΡΗΣ 12-Απρ 1970 Α
309 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 12-Απρ 1976 Α ORANGE MOUNTAIN TEAM
310 ΚΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12-Απρ 1974 Α
311 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 4-Απρ 1970 Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ - ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 1928
312 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΙΣ 12-Απρ 1963 Α ΑΧΑΡΝΑΙ
313 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13-Απρ 1974 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ "Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ"
314 ΒΑΡΕΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 13-Απρ 1979 Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ "Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ"
315 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13-Απρ 1980 Α
316 ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 13-Απρ 1968 Α ΑΘΗΝΑ
317 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13-Απρ 1976 Α P.D.S.ODYSSEAS
318 ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣ  9-Απρ 1964 Α
319 ΤΣΙΤΣΙΜΠΕΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12-Απρ 1975 Α ΦΛΟΓΑ ΤΟΥ ΗΣΑΙΑ
320 ΧΑΜΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 13-Απρ 1976 Α ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
321 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 13-Απρ 1982 Α BRT-KPN® PATRAS
322 ΣΙΜΟΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 13-Απρ 1985 Α ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ
323 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 13-Απρ 1967 Α ΑΘΗΝΑ
324 ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 13-Απρ 1981 Α ΑΘΗΝΑ
325 ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14-Απρ 1969 Α ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
326 ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14-Απρ 1981 Α
327 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 14-Απρ 1990 Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
328 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14-Απρ 1984 Α ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ
329 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15-Απρ 1988 Α
330 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 15-Απρ 1978 Α MY ATHLETE-CHOSEN TEAM
331 ΔΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15-Απρ 1975 Α
332 ΑΔΑΜ ΓΙΩΡΓΟΣ 15-Απρ 1972 Α
333 ΚΑΤΡΗΣ ΧΑΡΗΣ 15-Απρ 1970 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
334 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 15-Απρ 1959 Α ΣΑΦΑΝΣ
335 ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15-Απρ 1979 Α ΑΘΗΝΑ
336 IVANCHENKO MYKHAILO 15-Απρ 1982 Α ΑΘΗΝΑ
337 ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15-Απρ 1968 Α KIFISIA
338 ΠΙΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 15-Απρ 1970 Α
339 ΔΙΑΒΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15-Απρ 1959 Α
340 ΣΠΑΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15-Απρ 1966 Α ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
341 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ 16-Απρ 1971 Α A.S.LOUTRAKI
342 ΒΆΡΔΑΣ  ΓΙΆΝΝΗΣ  16-Απρ 1968 Α Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ 
343 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 16-Απρ 1992 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
344 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 16-Απρ 1975 Α
345 ΜΑΡΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16-Απρ 1986 Α MARIOLAS.GR
346 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 16-Απρ 1967 Α
347 ΣΙΒΙΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 16-Απρ 1973 Α
348 ΣΠΕΡΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 16-Απρ 1966 Α ΣΔΥ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
349 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 16-Απρ 1978 Α
350 ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 16-Απρ 1973 Α MYATHLETE CHOZEN
351 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16-Απρ 1977 Γ The Runner΄s Project

Διαβάστηκε 4062 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 16 Απριλίου 2019 21:04