Αγώνας 4 χιλ - Συμμετοχές 2019

ΜΟΝΟΠΑΤΙ  ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ  2019  -  20  Απριλίου
ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ   -  Αγώνας  4 χιλ Amfiklia City Trail

 

α/α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ 

ΕΤΟΣ

ΓΕΝΝΗΣΗΣ 

ΦΥΛΟ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ  -  ΧΟΡΗΓΟΣ 
1 ΦΟΡΤΆΤΟΣ  ΑΝΤΏΝΗΣ  1970 Α Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
2 ΦΑΡΔΕΛΑ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ  1978 Γ  ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 
3 ΡΑΧΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΉ  1975 Γ ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
4 ΑΝΤΩΝΟΛΟΥΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1978 Γ
5 ΚΑΓΚΑΛΟΣ  ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ  1970 Α ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
6 ΜΩΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 Α ΤΟ.ΣΥ.Ν ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
7 ΖΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 1971 Γ ΤΟ.ΣΥ.Ν ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ -ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
8 FERRARI GIANLUCA 1978 Α ΤΟ.ΣΥ.Ν ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ -ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
9 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1962 Α ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
10 ΒΟΥΡΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1979 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 ΞΥΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1979 Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
12 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 1969 Γ YIOULIS RUNNING TEAM
13 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1970 Α YIOULIS RUNNING TEAM
14 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 Α ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
15 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
16 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2005 Α ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
17 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1983 Α ΔΙΟΝΥΣΟΣ
18 ΚΌΧΙΛΑ ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ 1986 Γ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
19 ΚΙΣΣΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 1966 Γ
20 ΜΠΕΣΙΟΥ ΕΛΈΝΗ 1962 Γ
21 ΔΙΑΜΑΝΤΉ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 1967 Γ
22 ΒΑΦΕΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1960 Α ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
23 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΒΑΪΤΣΑ 1970 Γ
24 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1972 Α
25 ΣΤΙΒΑΚΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1984 Γ Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
26 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1990 Γ
27 ΜΠΕΗΣ ΝΕΣΤΩΡ 2006 Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
28 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 1969 Γ YIOULIS RUNNING TEAM
29 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1970 Α YIOULIS RUNNING TEAM
30 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1998 Α Α.Σ ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΤΟ.ΣΥ.Ν. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
31 ΣΤΙΒΑΚΤΉ ΛΕΛΟΎΔΑ 1990 Γ
32 ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1973 Γ
33 ΣΤΡΑΒΟΡΊΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 1950 Γ
34 ΡΗΝΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ 1979 Α
35 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1991 Γ
36 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 1988 Α ΤΟ.ΣΥ.Ν. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
37 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 1983 Γ ALFA MEASUREMENTS
38 ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1983 Α ALFA MEASUREMENTS
39 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΑΣΩΝ 2006 Α DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM
40 ΤΣΙΠΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ 1964 Γ DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM
41 ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 Α
42 ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 Α
43 ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2004 Α
44 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ  ΠΕΤΡΟΣ 1971 Α LAMIA NIGHT RUN
45 ΑΓΓΕΛΉΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 1970 Α DREAM TEAM ZΕΛΊΟΥ
46 ΚΑΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1969 Α ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔΟΣ
47 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1968 Α LAMIA NIGHT RUN
48 ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1977 Α
49 ΜΠΟΥΡΛΆΚΟΣ  ΒΑΣΊΛΗΣ  1991 Α ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΉ 
50 ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1978 Α SOKOLATOPITA CLUB
51 ΓΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
52 ΚΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1974 Γ Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
53 ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
54 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
55 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1982 Γ Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
56 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 1972 Α ALL MOUNTAIN - ΑΜΦΙΣΣΑ
57 AΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 1979 Γ ALL MOUNTAIN-ΑΜΦΙΣΣΑ
58 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ  ΓΙΏΤΑ 1964 Γ ΤΡΑΧΙΝΑ
59 ΓΚΟΎΤΣΗ  ΦΑΒΙΟΛΑ  1966 Γ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 
60 ΣΧΟΙΝΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 Α ΤΟ.ΣΥ.Ν.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
61 ΠΑΝΑΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1977 Γ Α.Σ.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
62 SCHREINER GERHARD 1961 Α DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM
63 SCHREINER JOSEPH 1997 Α DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM
64 TZITZIDI GEORGIA 1964 Γ DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM
65 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1961 Α DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM
66 ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 Α
67 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1977 Α
68 ΑΡΒΑΝΙΤΆΚΗ ΣΟΦΊΑ 1969 Γ

Διαβάστηκε 857 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 16 Απριλίου 2019 21:19
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Αγώνας 24,2 χιλ - Συμμετοχές 2019 »