Αγώνας 24,2 χιλ - ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 2018

                         

 

ΜΟΝΟΠΑΤΙ  ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ  2018 - 29 Απριλίου

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ   -  Αγώνας  24,2 χιλ

 

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ  / LAST NAME

ΟΝΟΜΑ / FIRST NAME

Ολοκλήρωση Εγγραφής

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ

ΦΥΛΟ / SEX

ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΟΡΗΓΟΣ CLUB/SPONSOR

1

ΓΚΟΎΝΤΟΣ

ΧΡΉΣΤΟΣ

19-Φεβ

1981

Α

ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ

2

ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

20-Φεβ

1990

Α

EXTREMEPROTEAM

3

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

20-Φεβ

1967

Α

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ

4

ΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

20-Φεβ

1974

Α

ΜΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ

5

ΤΕΝΤΟΜΑΣ

ΝΙΚΟΣ

21-Φεβ

1970

Α

ΧΕΛΩΝΕ΅

6

ΜΑΓΚΑΝΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

21-Φεβ

1974

Α

MOBA BV

7

ΧΑΣΟΓΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

21-Φεβ

1973

Α

 

8

ΛΟΥΚΟΥΓΕΩΡΓΑΚΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

21-Φεβ

1969

Α

 

9

ΓΚΡΙΤΖΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

21-Φεβ

1983

Α

MYATHLETE

10

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

21-Φεβ

1978

Α

XTREME STORES-KASIMIS TRAINING

11

ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ

ΧΑΡΑ

21-Φεβ

1974

Γ

OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM

12

ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

22-Φεβ

1974

Α

SNAILS TEAM

13

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ

ΛΕΑΝΔΡΟΣ

22-Φεβ

1966

Α

ΕΥΚΛΗΣ

14

ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ

ΙΣΑΑΚ

23-Φεβ

1986

Α

EXTREAM PRO

15

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

23-Φεβ

1965

Α

CHIOSRUNNING

16

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΗΣ

23-Φεβ

1971

Α

ΝΟΧ ROWING TEAM

17

ΧΑΤΖΆΤΟΓΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ

24-Φεβ

1979

Α

 

18

ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

26-Φεβ

1973

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

19

ΑΡΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

26-Φεβ

1984

Α

HEARTBEAT TRAINING STUDIO

20

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΣ

26-Φεβ

1985

Α

 

21

ΜΟΡΑΓΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

26-Φεβ

1989

Α

 

22

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ

ΕΡΝΕΣΤΟ

26-Φεβ

1977

Α

 

23

ΤΑΓΚΑΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

26-Φεβ

1981

Α

 

24

ΓΙΑΛΙΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

26-Φεβ

1982

Α

 

25

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

26-Φεβ

1981

Α

 

26

ΦΟΡΤΆΤΟΣ

ΑΝΤΏΝΗΣ

27-Φεβ

1970

Α

Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ

27

ΚΑΡΑΛΉΣ

ΗΛΊΑΣ

27-Φεβ

1996

Α

Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ - The Runners Project

28

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΚΑΡΟΛΟΣ

27-Φεβ

1984

Α

 

29

ΓΑΤΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ

28-Φεβ

1968

Α

 

30

ΚΥΒΡΙΚΟΣΑΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

28-Φεβ

1965

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

31

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

28-Φεβ

1974

Α

ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ

32

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

1-Μαρ

1982

Α

 

33

ΤΕΛΛΗΣ

ΝΙΚΟΣ

1-Μαρ

1973

Α

IRON TEAM

34

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1-Μαρ

1972

Α

 

35

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1-Μαρ

1975

Α

 

36

ΤΖΕΝΕΡΑΛΗ

ΜΑΡΙΑ

1-Μαρ

1968

Γ

 

37

ΠΑΠΑΔΟΓΕΏΡΓΟΣ

ΧΡΉΣΤΟΣ

2-Μαρ

1994

Α

-     /  ΠΛΑΣΤΙΚΆ ΚΟΤΡΏΝΗΣ

38

ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΣ

2-Μαρ

1981

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

39

ΤΖΑΒΑΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5-Μαρ

1980

Α

ΤΡΑΧΙΝΑ

40

ΠΕΛΤΙΑΝ

ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ

5-Μαρ

1968

Α

ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ- ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ

41

ΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

ΓΙΑΝΝΗΣ

5-Μαρ

1978

Α

RAMBO TEAM

42

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

6-Μαρ

1973

Α

 

43

ΔΑΛΔΑΡΆΣ

ΣΤΑΎΡΟΣ

6-Μαρ

1980

Α

 

44

ΒΑΡΔΙΚΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

6-Μαρ

1977

Α

 

45

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6-Μαρ

1975

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

46

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΝΙΚΟΣ

6-Μαρ

1961

Α

 

47

ΔΡΕΛΛΑΣ

ΛΟΥΚΑΣ

6-Μαρ

1988

Α

ΤΡΑΧΙΝΑ

48

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΠΑΝΟΣ

6-Μαρ

1966

Α

RUNNER STORE TRAIL TEAM

49

ΠΑΤΖΑΛΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

6-Μαρ

1978

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

50

ΔΙΑΒΑΤΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

7-Μαρ

1959

Α

 

51

ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ

ΑΝΘΟΥΛΑ

7-Μαρ

1977

Γ

ICON FITNESS RUNNING TEAM

52

ΚΑΡΑΤΖΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

7-Μαρ

1978

Α

PAN CAR RUNNING TEAM

53

ΚΑΛΠΑΤΣΕΚΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

7-Μαρ

1981

Α

RAMBO TEAM

54

ΓΚΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8-Μαρ

1975

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

55

ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9-Μαρ

1969

Α

ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ

56

ΣΙΛΙΩΝΗΣ

ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ

9-Μαρ

1986

Α

SUPPORT BY A.KARAMPINOS COACHING

57

ΛΑΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

11-Μαρ

1979

Α

ALL TERRAIN RUNNERS

58

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΗΛΙΑΣ

12-Μαρ

1956

Α

 

59

ΠΡΙΦΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

13-Μαρ

1972

Α

 

60

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

ΗΛΙΑΣ

13-Μαρ

1980

Α

KASIMISTRAINING

61

ΑΥΓΕΡΗΣ

ΤΑΣΟΣ

14-Μαρ

1974

Α

 

62

ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14-Μαρ

1974

Α

KASIMIS TRAINING

63

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ

ΒΙΚΥ

15-Μαρ

1972

Γ

ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ

64

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

15-Μαρ

1971

Α

ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ

65

ΚΑΡΤΣΑΝΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15-Μαρ

1980

Α

DOXA MARKOU

66

ΛΙΑΚΟΣ

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

15-Μαρ

1993

Α

DOXA MARKOU

67

ΣΑΡΡΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

15-Μαρ

1992

Α

DOXA MARKOU

68

ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΙ

ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ

15-Μαρ

1996

Α

ΤΟΣΥΝ-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

69

ΧΑΤΖΗΔΆΚΗΣ

ΑΝΤΏΝΗΣ

15-Μαρ

1968

Α

ΆΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΈΑΣ

70

ΔΙΚΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ

15-Μαρ

1978

Α

 

71

ΝΤΑΛΗΣ

ΑΡΓΥΡΗΣ

15-Μαρ

1980

Α

 

72

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16-Μαρ

1972

Α

MUSTUKULURU TRAIL TEAM

73

ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ

ΘΕΌΔΩΡΟΣ

16-Μαρ

1990

Α

 

74

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

16-Μαρ

1967

Α

ADVENDURE

75

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΠΑΜΠΗΣ

16-Μαρ

1979

Α

 

76

ΚΟΥΖΏΦ

ΘΕΟΔΏΡΑ

18-Μαρ

1964

Γ

 

77

ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ

ΣΟΦΟΚΛΗΣ

18-Μαρ

1962

Α

 

78

ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ

19-Μαρ

1983

Α

KRI KRI RUNNING TEAM / PURE

79

ΚΟΦΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19-Μαρ

1973

Α

 

80

ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

19-Μαρ

1961

Γ

 

81

ΣΤΑΥΡΟΥ

ΘΡΑΣΙΒΟΥΛΟΣ

19-Μαρ

1955

Α

 

82

ΝΙΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19-Μαρ

1969

Α

 

83

ΦΙΛΗΣ

ΘΩΜΑΣ

20-Μαρ

1969

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

84

ΜΑΡΑΓKΟΥΔΑΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

20-Μαρ

1976

Α

CHOZEN MOUNTAIN TEAM

85

ΠΑΝΤΟΥΣΗΣ

ΘΑΝΑΣΗΣ

20-Μαρ

1981

Α

 

86

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

20-Μαρ

1954

Γ

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

87

ΠΑΓΚΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21-Μαρ

1975

Α

ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

88

ΜΠΙΜΠΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

21-Μαρ

1975

Γ

ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

89

ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

21-Μαρ

1975

Α

ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ

90

ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

22-Μαρ

1978

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

91

ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

22-Μαρ

1976

Α

RUN & FUN

92

ΓΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

22-Μαρ

1966

Α

ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ

93

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

22-Μαρ

1975

Α

MYATHLETE

94

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

23-Μαρ

1984

Α

 

95

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

23-Μαρ

1981

Α

ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ

96

ΠΕΡΩΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

23-Μαρ

1989

Α

 

97

ΓΙΑΚΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

24-Μαρ

1988

Α

 

98

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

25-Μαρ

1985

Α

ΤΡΑΧΙΝΑ

99

ΛΑΦΑΤΖΉΣ

ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ

26-Μαρ

1991

Α

 

100

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

26-Μαρ

1963

Α

ANEXARTHTOS

101

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΘΩΜΑΣ

26-Μαρ

1963

Α

CHIOSRUNNING- CITIUS

102

ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ

ΣΠΎΡΟΣ

26-Μαρ

1985

Α

CHOZEN MOUNTAIN TEAM-ΑΚΟΛ

103

ΒΥΖΑΝΤΙΑΔΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

27-Μαρ

1972

Α

 

104

ΘΕΟΔΩΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

27-Μαρ

1974

Α

FLOGA

105

ΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΣ

27-Μαρ

1962

Α

 

106

ΘΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

27-Μαρ

1975

Α

ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ

107

ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

27-Μαρ

1974

Α

NOPF

108

ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

27-Μαρ

1967

Α

ALL TERRAIN RUNNERS

109

ΚΑΤΣΩΡΧΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

27-Μαρ

1976

Γ

 

110

ΠΡΟΚΑΚΟΣ

ΤΕΟ

27-Μαρ

1983

Α

DRC

111

ΣΠΑΖΟΚΟΙΛΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

27-Μαρ

1979

Α

ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

112

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

28-Μαρ

1965

Α

 

113

ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ

ΑΡΓΥΡΗΣ

28-Μαρ

1973

Α

GOJI BERRY TEAM

114

ΣΚΑΡΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

28-Μαρ

1964

Α

 

115

ΜΟΣΧΟΝΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

28-Μαρ

1983

Α

THE RUNNER'S PROJECT

116

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

28-Μαρ

1984

Α

ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ

117

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

28-Μαρ

1989

Α

THE RUNNERS PROJECT

118

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΦΩΚΙΩΝ

28-Μαρ

1991

Α

 

119

ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

28-Μαρ

1987

Α

 

120

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

28-Μαρ

1989

Α

 

121

ΓΙΑΝΝΙΚΙΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

28-Μαρ

1987

Α

 

122

ΓΑΡΟΥΦΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

28-Μαρ

1982

Α

GOJI BERRY TEAM

123

ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΣ

28-Μαρ

1987

Α

-

124

ΠΕΤΟΥΣΗΣ

ΜΑΚΗΣ

29-Μαρ

1981

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

125

ΤΣΙΑΡΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

29-Μαρ

1996

Α

BALIOTIS NATURE. TRAIL

126

ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

29-Μαρ

1972

Α

 

127

ΝΕΤΖΙΠΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

29-Μαρ

1985

Α

THERUNNERPROJECT

128

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

29-Μαρ

1960

Α

 

129

ΛΑΜΠΡΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

29-Μαρ

1974

Α

Β Ρ Α Χ Ο Σ

130

ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

29-Μαρ

1960

Α

ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

131

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

30-Μαρ

1967

Α

ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ

132

ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

30-Μαρ

1981

Α

 

133

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

30-Μαρ

1982

Α

 

134

ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

30-Μαρ

1976

Α

OLYMPIA RUNNERS

135

ΠΑΝΤΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

30-Μαρ

1967

Α

 

136

ΣΙΑΜΠΑΝΗ

ΑΣΠΑΣΙΑ

30-Μαρ

1969

Γ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

137

ΚΑΛΑΜΆΚΗΣ

ΔΙΟΝΎΣΗΣ

31-Μαρ

1982

Α

EXTREMEPRO TEAM

138

ΜΠΑΤΖΆΚΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ

31-Μαρ

1970

Γ

EXTREMEPRO TEAM

139

ΦΚΙΑΡΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

31-Μαρ

1987

Α

 

140

ΠΕΡΣΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

31-Μαρ

1974

Α

THE RUNNERS PROJECT

141

ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2-Απρ

1979

Α

 

142

ΚΑΠΛΑΝΗ

ΑΣΗΜΙΝΑ

2-Απρ

1983

Γ

OUTDOOR TRAINERS

143

TABATA

KAYOKO

2-Απρ

1967

Γ

RUN FOREVER

144

ΤΥΠΑΛΔΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2-Απρ

1971

Α

RUN FOREVER

145

ΤΟΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

3-Απρ

1974

Α

ALLTERRAINRUNNERS

146

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3-Απρ

1976

Α

ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

147

ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

3-Απρ

1973

Α

ΤΡΑΧΙΝΑ

148

ΠΑΛΑΣΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3-Απρ

1969

Α

FREE RUNNERS

149

ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3-Απρ

1973

Α

ΦΣΑ RUNNING TEAM

150

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3-Απρ

1971

Α

 

151

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3-Απρ

1968

Α

RED STAR TRIATHLON CLUB

152

ΣΑΡΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3-Απρ

1975

Α

ΕΥΚΛΗΣ

153

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3-Απρ

1977

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

154

ΧΟΛΕΒΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3-Απρ

1974

Α

FREE RUNNERS

155

ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3-Απρ

1969

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

156

ΚΑΠΕΛΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑ

3-Απρ

1974

Γ

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

157

ΜΠΕΚΡΗ

ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

3-Απρ

1966

Γ

ΣΔΥΜ ΘΉΒΑΣ

158

ΚΑΡΑΦΥΛΛΊΔΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

4-Απρ

1980

Α

OUTDOOR TRAINERS

159

ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

4-Απρ

1968

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

160

ΡΟΥΜΠΑΣ

ΘΩΜΑΣ

4-Απρ

1963

Α

GOSPORT

161

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4-Απρ

1973

Α

 

162

ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

4-Απρ

1977

Α

BYRON RUNNERS

163

ΔΡΑΚΑΤΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

4-Απρ

1978

Γ

CHOZEN MOUNTAIN TEAM

164

ΡΙΓΙΖΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

4-Απρ

1982

Α

Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

165

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4-Απρ

1982

Α

 

166

ΠΑΡΘΕΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5-Απρ

1970

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

167

ΣΗΦΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

5-Απρ

1964

Α

MARATHON CLUB - ΣΑΦΑΝΣ - SKOPAS T.R.TEAM

168

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΩΤΗΣ

5-Απρ

1984

Α

RUN365

169

ΜΑΝΤΖΑΦΛΑΡΑΣ

ΣΩΤΗΡΗΣ

5-Απρ

1976

Α

PANTOFLA RUNNING TEAM

170

ΤΥΜΠΑΝΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

5-Απρ

1972

Α

ATBR

171

ΓΡΑΨΑΣ

ΣΠΥΡΟΣ

5-Απρ

1968

Α

 

172

ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

5-Απρ

1976

Α

 

173

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΑΚΩΒΟΣ

5-Απρ

1978

Α

RUNAWAY TRAIL TEAM

174

ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ

ΑΚΗΣ

5-Απρ

1988

Α

Α.Ω.Λ

175

ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΝΊΚΟΣ

5-Απρ

1985

Α

ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ

176

ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

5-Απρ

1974

Α

TTT

177

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

5-Απρ

1983

Γ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

178

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5-Απρ

1971

Α

TEAM KOUMPAROS

179

ΔΑΣΚΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5-Απρ

1971

Α

OROPOS RUNNING TEAM

180

ΤΣΑΤΣΑΚΛΆΣ

ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ

5-Απρ

1983

Α

YMITTOS RUNNERS

181

ΣΤΑΜΟΚΩΣΤΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

6-Απρ

1983

Α

ΣΠΑΡΤΙΆΤΗΣ

182

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6-Απρ

1979

Α

-

183

ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

6-Απρ

1985

Α

 

184

ΠΑΝΤΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

7-Απρ

1979

Α

DIMEL CUT

185

ΛΙΤΣΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7-Απρ

1979

Α

DIMEL CUT

186

ΚΑΡΥΑΜΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

7-Απρ

1979

Α

DIMEL CUT

187

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

7-Απρ

1981

Α

 

188

ΠΑΤΕΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

7-Απρ

1970

Α

YMITTOS RUNNERS

189

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7-Απρ

1981

Α

MAVRIDIS TRAINING

190

ΜΠΟΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10-Απρ

1964

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

191

ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

10-Απρ

1959

Α

ΕΥΚΛΗΣ

192

ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

10-Απρ

1974

Α

PANTOFLA RUNNING TEAM

193

ΔΑΝΙΉΛ

ΜΙΛΤΙΆΔΗΣ

10-Απρ

1974

Α

 

194

ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

10-Απρ

1977

Γ

 

195

ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10-Απρ

1972

Α

ADVENDURE

196

ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

10-Απρ

1978

Α

PANTOFLA RUNNING TEAM

197

ΒΑΜΒΑΚΆΣ

ΜΙΧΑΉΛ

10-Απρ

1980

Α

 

198

ΛΑΓΓΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10-Απρ

1979

Α

 

199

ΜΑΤΆΚΙΑΣ

ΔΗΜΉΤΡΗΣ

10-Απρ

1977

Α

 

200

ΤΖΙΑΛΛΗΛΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

10-Απρ

1984

Α

MYATHLETE

201

ΚΟΤΣΙΛΑΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

11-Απρ

1976

Α

KASIMIS TRAINING

202

ΤΖΙΚΑΣ

ΚΩΣΤΑΣ

11-Απρ

1981

Α

 

203

ΚΩΣΤΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

11-Απρ

1964

Α

PUTHRUNNERS

204

ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

11-Απρ

1977

Α

 

205

ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

11-Απρ

1960

Α

FREE RUNNERS

206

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

11-Απρ

1962

Α

FREE RUNNERS

207

ΔΕΪΜΕΖΗΣ

ΑΡΓΥΡΗΣ

11-Απρ

1984

Α

FREE RUNNERS

208

PALOLI

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

11-Απρ

1967

Α

FREE RUNNERS

209

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

11-Απρ

1973

Α

ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

210

ΓΩΓΟΥΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11-Απρ

1983

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

211

ΜΟΣΧΟΒΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11-Απρ

1973

Α

MINETTA RUNNING TEAM

212

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

11-Απρ

1980

Α

MYATLETE

213

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

11-Απρ

1988

Α

MYATLETE

214

ΣΠΥΡΊΔΩΝΟΣ

ΛΕΩΝΊΔΑΣ

11-Απρ

1979

Α

S. R. T.

215

ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

11-Απρ

1976

Α

CHOZEN MOUNTAIN TEAM

216

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

11-Απρ

1963

Α

ΑΠΟΛΛΩΝ

217

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

11-Απρ

1969

Α

INDIAN RUNNER

218

ΧΑΣΟΓΙΑΣ

ΘΟΔΩΡΗΣ

11-Απρ

1979

Α

 

219

NIELSEN

PHILIP

11-Απρ

1964

Α

AMEINIAS - PATINI.GR - ΠΑΛΛΉΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ

220

ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ

11-Απρ

1985

Γ

WAKE UP STREET

221

ΧΟΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11-Απρ

1982

Α

RED STAR TRIATHLON CLUB

222

ΜΠΟΥΡΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

11-Απρ

1981

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

223

ΧΟΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΡΙΣΤΗ

11-Απρ

1978

Γ

RED STAR TRIATHLON

224

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

11-Απρ

1979

Α

S.R.T.

225

BURAKOV

RAMAN

11-Απρ

1982

Α

 

226

ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

11-Απρ

1989

Α

VO2MAX EXERCISE CENTER

227

ΘΑΝΑΣΙΆΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ

11-Απρ

1978

Α

Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ

228

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

12-Απρ

1970

Α

MYATHLETE

229

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12-Απρ

1969

Α

KOPANAKI RUNNERS

230

ΚΑΛΥΒΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

12-Απρ

1966

Α

 

231

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

12-Απρ

1977

Α

O2 ATHLETIC STORE LEYKADA

232

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

12-Απρ

1984

Α

MERRELL GREECE / EVIA TRAIL RUNNERS

233

ΜΠΑΚΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

12-Απρ

1967

Α

 

234

ΖΙΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

12-Απρ

1989

Α

KASIMIS TRAINING

235

ΚΟΎΤΣΙΚΟΣ

ΑΝΔΡΈΑΣ

12-Απρ

1981

Α

 

236

ΤΣΑΚΑΛΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

12-Απρ

1973

Α

 

237

ΚΑΤΡΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

12-Απρ

1960

Α

ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

238

ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12-Απρ

1970

Α

ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

239

ΛΑΝΑΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

12-Απρ

1985

Α

ΙΩΆΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

240

ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

12-Απρ

1980

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

241

ΚΑΣΙΩΛΑΣ

ΤΑΣΟΣ

12-Απρ

1966

Α

 

242

ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12-Απρ

1970

Α

LAU - LAU TEAM

243

ΓΚΙΟΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

12-Απρ

1969

Α

ΑΠΟΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ

244

ΚΑΦΦΕΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

12-Απρ

1969

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

245

ΝΗΜΑΤΟΥΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12-Απρ

1981

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

246

ΛΑΚΟΥΜΈΝΤΑΣ

ΆΝΤΩΝΙΟΣ 

12-Απρ

1969

Α

 

247

ΖΑΓΚΛΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

12-Απρ

1985

Α

VO2MAX EXERCISE CENTER

248

ΤΣΙΧΛΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12-Απρ

1980

Α

CHOZEN MOUNTAIN TEAM

249

ΣΙΜΙΝΤΖΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

12-Απρ

1983

Α

 

250

ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12-Απρ

1974

Α

 

251

ΔΟΥΡΒΑΣ

ΘΩΜΑΣ

12-Απρ

1985

Α

Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ

252

ΛΑΚΑΦΩΣΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

12-Απρ

1965

Γ

EXTREMEPRO TEAM

253

ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

12-Απρ

1966

Α

EXTREMEPRO TEAM

254

ΒΙΛΛΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13-Απρ

1975

Α

CHOZEN MOUNTAIN TEAM

255

ΡΕΝΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

13-Απρ

1962

Α

ΤΡΑΧΙΝΑ

256

ΠΑΠΑΧΡΗΣΑΝΘΟΥ

CHRISTIAN

13-Απρ

1972

Α

OUTDOOR TRAINERS

257

ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

13-Απρ

1968

Α

 

258

ΒΑΤΑΚΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

13-Απρ

1969

Α

 

259

ΒΑΤΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

13-Απρ

1966

Α

 

260

ΔΗΜΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13-Απρ

1962

Α

ΔΡΙΣΚΟΣ

261

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

13-Απρ

1989

Α

PRODRINKS

262

ΣΑΚΚΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

13-Απρ

1981

Α

OUTRUN

263

ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

13-Απρ

1964

Α

Σ.Δ.Υ.Μ  ΘΗΒΑΣ

264

ΚΟΤΡΟΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

13-Απρ

1974

Α

KASIMIS TRAINING

265

ΓΑΛΑΝΗΣ

ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ

13-Απρ

1980

Α

GALANIS TRAINING

266

ΓΟΥΣΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

13-Απρ

1969

Α

YMITTOSRUNNERS

267

ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ

ΣΠΥΡΟΣ

13-Απρ

1972

Α

PROEDROS

268

ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

13-Απρ

1975

Α

MUSTUKULURU TRAIL RUNNING TEAM

269

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟς

ΔΗΜΗΤΡΗς

13-Απρ

1975

Α

 

270

ΛΑΙΟΣ

ΓΙΏΡΓΟΣ

13-Απρ

1969

Α

ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ

271

ΗΛΙΑΔΗΣ

ΧΡΟΝΗΣ

13-Απρ

1979

Α

NO RUNNERS

272

ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13-Απρ

1979

Α

NO RUNNERS

273

ΑΓΓΕΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

13-Απρ

1978

Α

 

274

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

13-Απρ

1978

Α

CHUCK NORRIS TEAM

275

ΗΛΙΑΔΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

13-Απρ

1979

Α

NO RUNNERS

276

ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ

ΗΛΙΑΣ

13-Απρ

1988

Α

ΤΟ.ΣΥ.Ν. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

277

ΠΑΧΝΕΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

13-Απρ

1972

Α

 

278

ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

13-Απρ

1965

Α

RUNNER STOR TRAIL TEAM

279

ΝΟΥΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ

14-Απρ

1964

Α

 

280

ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

14-Απρ

1973

Α

 

281

ΓΡΑΒΑΝΗΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

14-Απρ

1985

Α

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

282

ΜΑΡΚΟΥ

ΒΑΣΙΛΗΣ

15-Απρ

1968

Α

 

283

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16-Απρ

1954

Α

ΨΗΛΗ ΡΑΧΗ

284

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΝΟΣ

16-Απρ

1976

Α

 

285

ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

16-Απρ

1957

Α

AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

286

ΜΠΑΛΑΝΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

16-Απρ

1962

Α

ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

287

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16-Απρ

1971

Α

 

288

ΣΠΑΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16-Απρ

1989

Α

ΤΡΑΧΙΝΑ

289

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

16-Απρ

1971

Α

 

290

ΤΣΕΛΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16-Απρ

1988

Α

 

291

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΣΤΑΣ

16-Απρ

1972

Α

DROMOIS PARKOU TRITSI

292

ΚΑΛΑΜΠΌΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ

16-Απρ

1988

Α

TOULAS RUNNERS

293

ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

16-Απρ

1980

Α

CHOZEN MOUNTAIN TEAM

294

ΑΞΑΡΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16-Απρ

1969

Γ

FREE RUNNERS

295

ΜΑΡΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

16-Απρ

1971

Α

 

296

ΠΑΝΤΖΑΛΗ

ΙΩΑΝΝΑ

16-Απρ

1974

Γ

ΔΡΟΜΕΊΣ ΠΆΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ

297

ΒΑΓΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

16-Απρ

1974

Α

 

298

ΚΟΚΚΟΤΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

16-Απρ

1984

Α

 

299

ΝΤΑΟΥΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

16-Απρ

1989

Α

KASIMIS TRAINING

300

ΤΕΣΚΟΣ

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

16-Απρ

1991

Α

 

301

ΚΑΡΑΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

15-Απρ

1991

Α

ΤΟ.ΣΥ.Ν ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

302

ΚΑΤΣΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16-Απρ

1974

Α

 

303

ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

16-Απρ

1961

Α

THIVA

304

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

17-Απρ

1969

Α

LA SPORTIVA TEAM GREECE

305

ΒΑΒΥΛΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

17-Απρ

1967

Α

 

306

ΒΑΙΔΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

17-Απρ

1973

Α

YMITTOS RUNNERS

307

ΜΠΊΚΑ

ΔΉΜΗΤΡΑ

17-Απρ

1992

Γ

LA SPORTIVA TEAM GREECE

308

ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

17-Απρ

1974

Α

LA SPORTIVA TEAM GREECE

309

GALETTI

GINA

17-Απρ

1977

Γ

LA SPORTIVA TEAM GREECE

310

ΜΆΛΑΪ

ΜΑΡΊΑ

17-Απρ

1989

Γ

LA SPORTIVA TEAM GREECE

311

ΦΡΑΓΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

17-Απρ

1972

Α

MYATHLETE

312

ΚΑΣΙΝΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

17-Απρ

1970

Α

MUSTUKULURU TRAIL RUNNING TEAM

313

ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

17-Απρ

1979

Α

-

314

ΤΣΙΑΚΊΡΗΣ

ΑΝΝΊΒΑΣ

17-Απρ

1960

Α

 

315

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

17-Απρ

1969

Γ

 

316

ΣΩΚΟΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

17-Απρ

1981

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ/KOURKOURIKIS TRAINING GROUP

317

ΚΟΚΚΙΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

17-Απρ

1963

Α

ZOULOUBINOS

318

ΛΟΥΦΕΚΗΣ

ΓΙΏΡΓΟΣ

17-Απρ

1989

Α

MYATHLETE/VIBRAM/COMPRESSPORT

319

ΚΟΣΜΆΣ

ΠΛΑΚΕΤΆΣ

17-Απρ

1988

Α

KASIMIS TRAINING

320

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

17-Απρ

1994

Γ

KASIMISTRAINING

321

ΝΟΥΛΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

17-Απρ

1985

Α

KASIMISTRAINING

322

ΣΕΛΕΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17-Απρ

1987

Α

KASIMISTRAINING

323

ΡΟΥΠΑΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17-Απρ

1977

Α

ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ

324

ΛΟΥΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

17-Απρ

1979

Α

ΦΑΠΕΡΛΕ

325

ΨΑΛΤΗ

ΜΑΡΙΑ

17-Απρ

1978

Γ

ΦΑΠΕΡΛΕ/ALLTERRAINRUNNERS

326

ΨΑΛΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

17-Απρ

1971

Α

ΦΑΠΕΡΛΕ

327

ΒΑΛΣΑΜΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

17-Απρ

1968

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ

328

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΝΙΚΟΣ

17-Απρ

1982

Α

 

329

ΤΖΙΚΑΣ

ΝΙΚΟΣ

17-Απρ

1980

Α

 

330

ΔΡΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

17-Απρ

1975

Α

 

331

ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

17-Απρ

1976

Α

HOKAONEONE

332

ΤΣΙΤΣΙΜΠΕΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

17-Απρ

1975

Α

ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

333

ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17-Απρ

1978

Α

SALOMON HELLAS

334

ΒΑΡΔΑΛΑΣ

ΘΩΜΑΣ

18-Απρ

1975

Α

Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ

335

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

30-Μαρ

1969

Α

ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ

336

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΣΤΑΣ

18-Απρ

1969

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ AGGIE-CHRIS

337

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18-Απρ

1975

Α

DIADRASIS

338

ΣΑΓΚΡΙΏΤΗΣ

ΗΛΊΑΣ

18-Απρ

1983

Α

LASPORTIVA TEAM GREECE

339

ΔΕΦΙΓΓΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

18-Απρ

1969

Α

SDYM THIVAS

340

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18-Απρ

1962

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

341

ΤΡΙΠΕΡΙΝΑΣ

ΚΩΣΤΑΣ

18-Απρ

1970

Α

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

342

ΚΥΡΙΑΖΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

18-Απρ

1968

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

343

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

18-Απρ

1980

Α

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

344

ΣΑΓΡΕΔΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

18-Απρ

1966

Α

 

345

ΤΣΑΜΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

18-Απρ

1972

Α

ΤΡΑΧΙΝΑ

346

ΚΙΣΣΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18-Απρ

1985

Α

 

347

ΧΟΥΛΙΑΡΑ

ΦΑΙΗ

18-Απρ

1973

Γ

ΣΑΦΑΝΣ

348

ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ

18-Απρ

1978

Α

ALL TERRAIN RUNNERS

349

CEJOVIC

DRAGANA

18-Απρ

1967

Γ

 

350

ΜΠΟΖΑΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18-Απρ

1981

Α

 

351

ΚΙΟΣΣΕΣ

ΣΤΈΡΓΙΟΣ

18-Απρ

1975

Α

ΣΔΥΑ

352

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΑΠΗ

18-Απρ

1976

Γ

ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

353

ΘΑΝΟΣ

ΔΗΜΟΣ

18-Απρ

1964

Α

 

354

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

19-Απρ

1975

Α

ALLTERRAINRUNNERS

355

ΒΑΒΟΥΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

19-Απρ

1973

Α

HEARTRUNNERS GREECE

356

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

19-Απρ

1969

Α

ODLO-LASPORTIVA/GOJIBERRYTEAM

357

ΚΑΝΑΤΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

19-Απρ

1992

Α

ΤΡΑΧΙΝΑ

358

ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

19-Απρ

1969

Α

 

359

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ

ΝΙΚΟΣ

19-Απρ

1962

Α

ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

360

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΗΣ

19-Απρ

1981

Α

INTER ΠΑΤΗΣΙΩΝ

361

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19-Απρ

1973

Α

 

362

ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

19-Απρ

1973

Α

MARATHON CLUB

363

ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

19-Απρ

1984

Α

ΔΕΛΤΑ Running Team

364

ΜΆΡΚΟΥ

ΠΈΤΡΟΣ

13-Απρ

1973

Α

ΤΕΛΜΗΣΣΌΣ

365

ΛΟΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

16-Απρ

1972

Α

FREE RUNNERS

366

ΓΚΊΚΑΣ

ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ

20-Απρ

1980

Α

 

367

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

20-Απρ

1976

Α

 

368

ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ

ΜΑΝΟΣ

20-Απρ

1967

Α

 

369

ΤΣΑΚΙΡΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

20-Απρ

1970

Α

ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ / ALPAMAYOPRO

370

ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ

ΘΩΜΑΣ

20-Απρ

1958

Α

 

371

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

20-Απρ

1966

Α

 

372

ΕΞΑΡΧΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

20-Απρ

1969

Α

 

373

ΤΑΣΚΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

20-Απρ

1959

Α

ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΣΠΟΡ

374

REPCHENKO

LORA

20-Απρ

1980

Γ

LASPORTIVA TEAM GREECE

375

ΔΗΜΤΣΑΣ

ΝΙΚΟΣ

20-Απρ

1970

Α

RUNNER STORE

376

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΣ

20-Απρ

1965

Α

LA SPORTIVA TEAM GREECE

377

ΜΠΑΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

20-Απρ

1983

Α

LA SPORTIVA TEAM GREECE

378

ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ

ΤΑΣΟΣ

20-Απρ

1969

Α

 

379

ΛΑΘΟΥΡΆΣ

ΔΗΜΉΤΡΗΣ

20-Απρ

1993

Α

 

380

ΚΛΙΠΦΕΛ

ΖΑΚ

21-Απρ

1971

Α

 

381

ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΆΣ

ΧΆΡΗΣ

22-Απρ

1967

Α

 

382

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10-Απρ

1975

Α

 

383

ΒΛΑΧΟΣ

ΖΗΣΗΣ

17-Απρ

1962

Α

 

384

ΧΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

22-Απρ

1965

Α

 

385

ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

22-Απρ

1960

Α

 

386

ΒΑΡΔΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

23-Απρ

1968

Α

Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ

387

ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ

ΚΩΣΤΑΣ

23-Απρ

1981

Α

KARAKATSOULAS

388

ΔΗΜΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

23-Απρ

1973

Α

 

389

ΚΩΛΕΤΤΗ

ΣΤΕΛΛΑ

23-Απρ

1974

Γ

THE RUNNERS PROJECT

390

ΤΑΜΟΥΡΑΝΤΖΗΣ

ΝΙΚΟΣ

23-Απρ

1986

Α

 

391

ΚΩΣΤΑΚΟΣ

ΜΑΝΘΟΣ

23-Απρ

1986

Α

 

392

ΠΑΡΘΕΝΊΔΗΣ

ΧΡΉΣΤΟΣ

23-Απρ

1971

Α

CHOZEN MOUNTAIN TEAM

 

Διαβάστηκε 7021 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 24 Απριλίου 2018 10:09
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Αγώνας 10,9 χιλ. - ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 2018 »